Samsun Valisi Dağlı vakaların arttığı o ilçede

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ilçede ortak denetim gerçekleştirdi

Samsun 12.03.2021, 15:07
1100
Samsun Valisi Dağlı vakaların arttığı o ilçede

Samsun Valisi Dağlı vakaların arttığı Terme'de Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ilçede ortak denetim gerçekleştirdi

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ile birlikte ilçede koronavirüs denetimi gerçekleştirdi. Başkan Kılıç, "Yazı masmavi karşılamak için maske, mesafe ve hijyen tedbirlerinden taviz vermeyin!" dedi.

DENETİM YAPILDI

Başkan Kılıç, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Valimiz Doç. Dr. Zülkif Dağlı ve ilçe protokolümüz ile birlikte ilçemizde koronavirüs denetimlerimizi gerçekleştirdik. Yazı masmavi bir Terme olarak karşılamak bizim elimizde. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet ederek bugünleri birlikte atlatacağız" ifadelerini kullandı.

'KIRMIZIYA DÖNÜYORUZ'

Koronavirüs tedbirlerinden taviz verilmemesi gerektiğini belirten Başkan Kılıç, "Sevgili Termeliler; Mavi olalım derken kırmızıya dönüyoruz. Bu durumu özlediğimiz günlere kavuşmak için tersine döndürmek bizim elimizde. Yazı masmavi karşılamak için maske, mesafe ve hijyen tedbirlerinden taviz vermeyin!" diye konuştu.

Yorumlar (0)