Samsun Valisi Dağlı'dan SESOB'a ziyaret

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Samsun 26.03.2021, 18:02
132
Samsun Valisi Dağlı'dan SESOB'a ziyaret

Samsun Valisi Dağlı'dan SESOB'a ziyaret Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  
Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ederek, Başkan Hacı Eyüb Güler ve Birliğe bağlı Oda Başkanları ile bir araya geldi. Vali Dağlı, "Koronavirüsle mücadele en büyük desteği esnaflardan görüyoruz" dedi.

DESTEK BEKLİYORUZ
Koronavirüsle mücadelede alınan tedbir ve kurallara uyma konusunda en büyük desteği esnaflardan gördüğünü belirten Vali Dağlı, "Başkanımızla ve esnaflarımızla sürekli irtibat halindeyiz ve esnaflarımıza bu dönemde nasıl yardımcı olunabileceği hususunda istişarelerde bulunuyoruz. Tüm esnaflarımızın açık olduğu ve özlemini duyduğumuz günlere dönebilmemiz için tüm vatandaşlarımızın koronavirüsle mücadelede desteğini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

PROTOKOL İMZALANDI
Vali Dağlı, Afet Eğitim Seferberliği kapsamında, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği arasında, ildeki Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri ve ailelerine Afet Farkındalık Eğitimi verilmesi ile AFAD Gönüllülük Sistemi hakkında bilgi ve tanıtım etkinlikleri düzenlenmesini amacıyla  protokol imzalandığını söyledi.

Yorumlar (0)