Samsun Valisi Dağlı'dan mesaj... "Kararlılıkla sürdüreceğiz"

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak dinamik denetim modelinin kararlılıkla sürdürüleceğini bildirdi.

Samsun 13.03.2021, 23:08
424
Samsun Valisi Dağlı'dan mesaj... "Kararlılıkla sürdüreceğiz"

Samsun Valisi Dağlı'dan mesaj... "Kararlılıkla sürdüreceğiz"  Samsun Valisi Zülkif Dağlı, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak dinamik denetim modelinin kararlılıkla sürdürüleceğini bildirdi.

 

Vali Dağlı, Samsun Valiliği sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kovid-19 salgınına karşı Dinamik Denetim Modeli kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca il genelinde 1351 iş yerinin denetiminin gerçekleştirildiğini aktardı. 

Denetimlerin kararlılıkla ve aralıksız olarak sürdürüleceğini ifade eden Dağlı, şunları kaydetti:

"İlimizde salgının etkilerini en aza indirmek amacıyla Dinamik Denetleme Modeli kapsamında ekiplerimiz tarafından marketler, restoranlar, kuaförler, otel ve konaklama tesisleri, meydan ve caddeler ile toplu ulaşım araçları başta olmak üzere tüm alanlarda denetimler ve HES kodu sorgulamaları devam ediyor. Tedbirlere sadece bireysel olarak değil, toplumsal olarak eksiksiz bir şekilde uymamız halinde başarıya ulaşabileceğiz. Özlemini çektiğimiz günlere kısa zamanda ulaşmak umuduyla az daha sabır, daha çok dikkat, daha çok tedbir zamanı.

Yorumlar (0)