Samsun Valisi Dağlı'dan 'kadınlara' tebrik

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel ve Laodikea Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyesi kadınlarla bir araya geldi

Samsun 15.03.2021, 14:27
65
Samsun Valisi Dağlı'dan 'kadınlara' tebrik

Samsun Valisi Dağlı'dan 'kadınlara' tebrik Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel ve Laodikea Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyesi kadınlarla bir araya geldi

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel'i ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını belirtti. Vali Dağlı, esnaf ve vatandaşlarla da sohbet ederek, bol kazançlar diledi.

ÜRETİME BAŞLANACAK

Ladik'de geçtiğimiz ekim ayında kurulan ve Tarihi Şeker Pancarı Depolarında devam eden restorasyonun tamamlanmasının ardından Ladik Belediyesi tarafından kendilerine tahsis edilecek alanda tam kapasiteyle yöresel ürün üretimi ve satışına başlayacak olan Laodikea Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyesi kadınlarla bir araya gelen gelen Vali Dağlı, Ladik'te kadın istihdamının artırılmasına katkı sağlayacak kooperatifin kuruluşunda emeği geçen herkese teşekkür edip, kadın üreticileri cesaretlerinden dolayı tebrik ederek, kooperatifin Ladik lezzetlerini, ülke genelinde tanıtma ve pazarlama fırsatı sağlaması açısından önemli olduğunu belirtti.

ESNAFI ZİYARET ETTİ

Vali Dağlı, Ladik'te esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, esnaflara bereketli kazançlar diledi. Vali Dağlı, salgınla mücadelenin sabır ve fedakarlık gerektirdiğini belirterek, tedbirlere eksiksiz bir şekilde uymamız halinde başarıya ulaşabileceğimizi söyledi.

Yorumlar (0)