Samsun Valisi Dağlı'dan destek çağrısı

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, koronavirüs mücadelesinde başarıya ulaşabilmek için herkesin destek olması gerektiğini söyledi.

Samsun 16.03.2021, 17:24
141
Samsun Valisi Dağlı'dan destek çağrısı

Samsun Valisi Dağlı'dan destek çağrısı Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, koronavirüs mücadelesinde başarıya ulaşabilmek için herkesin destek olması gerektiğini söyledi.

 
 
Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında, Yakakent İlçesi'nde kamu kurumlarınca yürütülen hizmetler ve koronavirüs vaka sayılarındaki artışın sebepleri ve alınan tedbirler Kaymakam Fatih Eroğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma'nın katılımlarıyla görüşüldü.

ARTIŞIN SEBEPLERİ
Valilik tarafından yapılan açıklamada, "Yakakent ilçemizde kamu kurumlarımızca yürütülen hizmetler, Kovid-19 vaka sayılarındaki artışın sebepleri ve alınan tedbirlerin görüşüldüğü değerlendirme toplantısı, Valimiz Doç. Dr. Zülkif Dağlı'nın başkanlığında, Kaymakam Fatih Eroğlu, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve ilçe müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti" denildi.

'BAŞARIYA ULAŞTIRAMAYIZ'
Eş-dost, akraba, hasta, taziye gibi ziyaretlerin bu dönemde kesinlikle yapılmaması gerektiğini belirten Vali Dağlı, "Vaka sayılarında yaşanan artışın önüne geçebilmek adına toplumun tamamına sorumluluk düşüyor. Başta sağlık çalışanlarımız, kolluk kuvvetlerimiz olmak üzere hep birlikte koronavirüse karşı bir mücadele veriyoruz. 
Kovid-19 haritasında kırmızı kategoride bulunan ilimizin görünümünü maviye yükseltmek ve sosyal hayatı bir an önce normale döndürmek bizlerin elinde, Samsunlu hemşehrilerimizin desteği olmadan bu mücadeleyi başarıya ulaştıramayız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)