Samsun Türk Telekom Trabzon'a taşınıyordu Karaaslan devreye girdi

Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Trabzon’a nakledilmesi kararı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan’ın, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile yaptığı görüşme sonrasında kaldırıldı.

Samsun 16.03.2021, 22:17 16.03.2021, 22:20
6295
Samsun Türk Telekom Trabzon'a taşınıyordu Karaaslan devreye girdi

Samsun Türk Telekom Trabzon'a taşınıyordu Karaaslan devreye girdi Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Trabzon’a nakledilmesi kararı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan’ın, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile yaptığı görüşme sonrasında kaldırıldı.

 
Samsun’da bulunan Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Trabzon’a nakledilmesi kararı ile ilgili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan devreye girdi. Karaaslan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüşerek, Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Samsun’da kalmasını sağladı.

İPTAL EDİLDİ 
Karaaslan, Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü'nün yeni yapılanma kapsamında Trabzon'a alınması karanının gündeme gelmesinin ardından  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüşme gerçekleştirdi. Yapılan değerlendirmeler sonunda  Türk Telekom Bölge Müdürlüğü'nün Trabzon'a  nakledilmesi kararı son anda durduruldu.

Yorumlar (8)
Erboy 8 ay önce
Sürekli diyorum hep söylüyorum Samsun’da Trabzon lu belediye başkanı milletvekili oldukça kimse kusura bakmasın Samsun Dan bir bok olmaz olamaz bir adım ileri gitmez
Alper55 8 ay önce
Samsuna ve Samsun halkına sahip çıktığı için Sayın Çiğdem Karaaslana sonsuz teşekkür ederiz. İyiki varsınız
H al 8 ay önce
Bir samsunlu olarak oy verirken düşünün kime oy verdiğinizi hava alanı çarşambaya sigara fabrikası haftaya liman orduya gitti samsun esnafı kan ağlıyor samsunu soydular
Hasan kılıç 8 ay önce
Samsun u koruyan miletvekilimize
Teşekürederim
Komkom55 8 ay önce
Büyük başarı
Celil ŞAHİN 8 ay önce
Hele şükür Samsuna ait bir kurum burada kalmış.Umarım devlet Malzeme ofisi ve giden diğer kurumlar geri gelir
ali 8 ay önce
gidene kal demek yok bizde samsunun samsunludan başka dostu yoktur.
PM 8 ay önce
Buna sevinmeli miyiz? Üzülmeli mi? Karar alınması bile hoşnutsuz, sevimsiz bir durum olmaya yetiyor.