Samsun Kıran Mahallesi'nde 'bu eziyeti durdurun' feryadı 

Samsun'da bir vatandaş sosyal medya hesabından gürültü kirliliğine isyan ederek, "İş makinesi sesinden uyuyamaz olduk istirahat etmek istiyoruz" dedi.

Samsun 08.04.2021, 09:51 08.04.2021, 10:18
3005
Samsun Kıran Mahallesi'nde 'bu eziyeti durdurun' feryadı 

Samsun Kıran Mahallesi'nde 'bu eziyeti durdurun' feryadı  Samsun'da bir vatandaş sosyal medya hesabından gürültü kirliliğine isyan ederek, "İş makinesi sesinden uyuyamaz olduk istirahat etmek istiyoruz" dedi.

Samsun'un İlkadım İlçesi Kıran Mahallesi'nde bir vatandaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sabah erken saatlerinden başlayan ve gece saatlerine kadar süren  iş makinelerinin çalışmaları nedeniyle veryansın ederek Vali Doç. Dr. Dağlı ile Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e seslendi.

"BİZ DE İNSANIZ"
Uyuyamaz olduklarını dile getiren vatandaş sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi: Samsun Kıran Mahallesi 2. etap toplu  konutlarında sabah saat 6.00 gibi iş makineleri çalışmaya başlıyor. 7 gün 24 saat dur durak yok. Artık evimizde iş makinelerinin sesinden uyuyamaz olduk. Bizler de insanız. İstirahat istiyoruz. Vücut yorgunluğu bir tarafa beynimiz yoruluyor. Buna bir saat koyulmalı. Samsun valimiz ve büyükşehir belediye başkanım bu işi çözmenizi rica ediyorum."

Yorumlar (1)
yalnız mehmet 6 ay önce
haber yapdığınız için teşekkür ederim isterimki sizlerde gelin bir görün mikser makineleri beton mikser komyonlar cocukların oyun oynadıgı yerden bir aşaya bir yukarı evimize giderken ayaklarımızda 1karış camur oluyor