Samsun'da vahşeti yaşadı... İzleri hala yüzünde

Samsun'da, sokak ortasında öldüresiye dövülen Emriye Metegül, tutuklanarak cezaevine gönderilen eski eşi İbrahim Zarap'ın en ağır cezayı almasını istediğini söyledi

Samsun 16.03.2021, 19:43
867
Samsun'da vahşeti yaşadı... İzleri hala yüzünde

Samsun'da vahşeti yaşadı... İzleri hala yüzünde Samsun'da, sokak ortasında öldüresiye dövülen Emriye Metegül, tutuklanarak cezaevine gönderilen eski eşi İbrahim Zarap'ın en ağır cezayı almasını istediğini söyledi

 

Samsun'un Canik İlçesi'nde sokak ortasında 5 yaşındaki kızının yanında eski eşi İbrahim Zarap tarafından saldırıya uğrayan Emriye Metegül tedavisinin ardından ilk kez konuştu. Metegül, Zarap'la ilgili olarak "En ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum. Çünkü bunu hakediyor" dedi.

'TUTUKLU YARGILANMALI'
Olayın üzerinden 10 gün geçmesine rağmen yaşadığı vahşetin izlerini hala yüzünde taşıyan Metegül, ''İbrahim Zarap'ın en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum. Çünkü hak ediyor bunu. 5 yaşında kızımın bir günahı yoktu. O içtiği şeylerin etkisi altına bunları yapmaya hakkı yoktu. Bunu asla kabul etmiyorum. Sadece alkollü olduğu için uyardım. Hiç kimsenin yanına kar kalmasın.  Şiddete ne kadar sessiz kalınıyorsa, o kadar çoğalıyor. Demek ki insanlara ikinci bir şans vermemek gerekiyor İtirazda bulunulmuş, ben tutuklu yargılanmasını istiyorum” diye konuştu. 

‘BABAMI ARTIK İSTEMİYORUM’
Eski eşi hakkında şikayetleri bulunduğunu anlatan Metegül, “Birkaç kez şikayetçi olmuştum, uzaklaştırması yeni bitmişti. Burnum ve sağ gözümün altında kırıklar, akciğerimde kanama var. Olayın ardından 2 gün kendime gelemedim. Kimseyi tanıyamadım. Yanımda olan herkese çok teşekkür ediyorum. Kızım iyi. O da neye uğradığını şaşırdı. ‘Babamı artık istemiyorum’ diyor. Babasına düşkündü ama şimdi adını bile ağzına almak istemiyor'' diye konuştu.

Emre ÖNCEL

Yorumlar (0)