banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Samsun'da ozondan uyuşturucuya geçit yok

Samsun İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Tekkeköy İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince dedektör köpeği Ozon’un da katılımı ile ortak yapılan operasyonda 8 kök kenevir bitkisi ve yaklaşık 500 gram uyuşturucu maddesi ele geçirildi.

Samsun 23.09.2020, 12:52
239
Samsun'da ozondan uyuşturucuya geçit yok

Samsun İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Tekkeköy İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince dedektör köpeği Ozon’un da katılımı ile ortak yapılan operasyonda 8 kök kenevir bitkisi ve yaklaşık 500 gram uyuşturucu maddesi ele geçirildi.
Tekkeköy ilçesi Yaylageriş Mahallesi'nde Samsun İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Tekkeköy İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan ortak çalışma sonucu; şüpheli 3 şahsın uyuşturucu madde imal ticaretine yönelik yasadışı ekim yaptığı bilgisinin alınmasına müteakip narkotik savcısına bilgi verilerek adli arama talep edildi.

Dedektör köpeği Ozon ile şüphelilerin ev ve eklentilerinde yapılan arama sonucu 8 kök kenevir bitkisi, yaklaşık 500 gram kurutulmaya bırakılmış uyuşturucu maddesi, 1 adet ruhsatsız yarı otomatik av tüfeği ele geçirildi.
Olayla ilgili yakalanan 3 şahıs cumhuriyet savcısının talimatı ile ifadelerinin alınmasına müteakip serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)