banner1518

banner1608

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Samsun'da o kuruma personel alımı yapılacak

Vakıflar Genel Müdürlüğü Samsun şubesinde istihdam edilmek üzere bir personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Personel alımına ilişkin detaylar ve şartlar haberimizin detayında

Samsun 03.01.2021, 13:52 03.01.2021, 15:10
984
Samsun'da o kuruma personel alımı yapılacak

Samsun'da o kuruma personel alımı yapılacak - Vakıflar Genel Müdürlüğü Samsun şubesinde istihdam edilmek üzere bir personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Personel alımına ilişkin detaylar ve şartlar haberimizin detayında

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı ve VGM'de çalışmak isteyen adayların KPSS tercihleri kapsamında açılan kadrolara başvuru yapması gerektiğine yer verildi. En az lise mezunu adaylar arasından yapılacak kamu personeli alımında mülakat olmayacak ve adaylar VGM'nin farklı illerde bulunan merkezlerinde kadrolu memur olarak istihdam edilecek.

SAMSUN'DA MÜHENDİS ALIMI YAPILACAK

VGM bünyesinde istihdam edilmek üzere Samsun'da bir adet mühendis alımı gerçekleştirecek. Başvuru yapmak isteyen adayların İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmaları yeterli olacak.  

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

İlana başvuru yapmak isteyen adayların ais.osym.gov.tr adresi üzerinden tercihlerini yapması gerekmektedir. Tercihler ücretsiz olarak ÖSYM aday İşlemleri sistemi üzerinden yapılacak ve başvurular bu şekilde tamamlanacak.

Kaynak: Kamu Bülteni

Yorumlar (0)