Samsun'da köpeğe baltalı saldırı

Samsun'da bir vatandaş, baltayla saldırıya uğradığı iddia edilen köpeğin görüntülerini sosyal medya hesabında paylaşarak, yetkililere seslendi.

Samsun 15.03.2021, 23:05 16.03.2021, 10:23
1404
Samsun'da köpeğe baltalı saldırı

Samsun'da köpeğe baltalı saldırı  Samsun'da bir vatandaş, baltayla saldırıya uğradığı iddia edilen köpeğin görüntülerini sosyal medya hesabında paylaşarak, yetkililere seslendi.

Samsun'un Vezirköprü İlçesi'nde köpeğinin şiddete uğradığını iddia eden Mustafa Öztürk isimli vatandaşın sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüler kan dondurdu. 

GEREKEN CEZA VERİLSİN
Veteriner çağrılarak tedavi altına alınan ve ameliyat edilen köpeğin görüntüleri yürekleri sızlatırken, görüntüleri kaydeden Öztürk'ün kızı yetkililere seslenerek sorumluların gereken cezayı almasını istedi. 

SUÇ DUYURUNDA BULUNACAK
Köpeğinin gözünü kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını belirten yaşanan olayı vahşet olarak değerlendiren, köpeğin sahibi  Öztürk, "Veterinerden köpeğimizin durumuyla ilgili sağlık raporu aldık ve bunu yapanlarla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunacağız" dedi. 

"LÜTFEN BİZE YARDIMCI OLUN"
Köpeğin görüntülerini çeken Öztürk'ün kızı ise "Bu köpek ikinci kez aynı kişiler tarafından bu hale getirildi. Buradan yetkililere sesleniyoruz. Gözü şu anda yok ve göremiyor. Lütfen bize yardımcı olun" ifadelerini kullandı. 

KÖPEK BANA SALDIRDI
Köpeğin saldırısına uğradığını ve kendini korumak için böyle bir eylem gerçekleştirdiğini ifade eden U.Ö, "Köpek daha öncede keçilerimi boğmuştu fakat sesimi çıkarmamıştım. Bu kez de köpek bana saldırdığı için kendimi korumak istedim ve elimdeki baltayı savurdum" dedi.

Merve İLHAN

Yorumlar (0)