banner1571

banner1567

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Samsun'da Kazım Yılmaz'dan Kaya Aşcı'ya tebrik

Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı seçilen iş adamı Kaya Aşcı'yı tebrik ederek, yeni görevinde başarı diledi.

Samsun 10.04.2021, 14:23 10.04.2021, 14:41
78
Samsun'da Kazım Yılmaz'dan Kaya Aşcı'ya tebrik

Samsun'da Kazım Yılmaz'dan Kaya Aşcı'ya tebrik Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı seçilen iş adamı Kaya Aşcı'yı tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Kazım Yılmaz yaptığı açıklamada, “SAMKON Onursal Başkanı olarak görev yapmakta olan, Bafralı iş adamı Sayın Hasan Kaya Aşcı'yı SAMKON Genel Kurulu seçimleri sonucunda SAMKON Genel Başkanı seçilmiş olmasından dolayı tebrik eder, yeni görevinde başarılar dilerim. Değerli Aşcı’nın onursal başkanlık görevini hakkıyla yerine getirdiğini ve genel başkanlık için de aynı özveriyle çalışıp SAMKON’nun her zaman destekçisi olacağına gönülden inanıyorum. Samsun için gösterdiği faaliyetler ile adından bahsettiren, Samsun’un tanıtılması ve toplumsal faaliyetlerin desteklenmesi adına çaba sarf eden SAMKON ve değerli üyelerinin bugünden sonra da çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğinden kuşkumuz yoktur. Yönetim kurulu listesi isimlerinin de belli olduğu SAMKON kongresinin sonuçlarının başta Samsun olmak üzere değerli tüm SAMKON üyelerine hayırlar getirmesini dilerim” dedi.

SAMKON GENEL BAŞKANI KAYA AŞÇI OLDU

Samsun Dernekler Konfederasyonu (SAMKON) 4. Olağan Kongresi, İstanbul'da gerçekleştirildi. Çarşambalı İş İnsanı Sezgin Gümüş ve Bafralı İş İnsanı Kaya Aşçı'nın genel başkan adayı olarak yarıştığı kongrede başkan, Aşçı seçildi. SAMKON Genel Kurulunda, Kaya Aşçı 211 oy alırken, mevcut başkan Sezgin Gümüş ise 156 oy aldı. SAMKON'un yapılan genel kurulunda başkan adayı Kaya Aşçı, genel başkanlığa seçilen isim oldu.

Yorumlar (0)