Samsun'da kanlı infaz! Karar belli oldu

Samsun'un İlkadım ilçesi Çatalarmut Mahallesi Işınsu Sokak'ta dün saat 15.30 sıralarında meydana gelen 2 kişinin silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybettiği olayda, Dursun Asma, sevk edildiği Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'nce tutuklandı.

Samsun 06.04.2021, 18:47
1299
Samsun'da kanlı infaz! Karar belli oldu

Samsun'da sokak ortasında kanlı infaz! Karar belli oldu Samsun'un İlkadım ilçesi Çatalarmut Mahallesi Işınsu Sokak'ta dün saat 15.30 sıralarında meydana gelen 2 kişinin silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybettiği olayda, Dursun Asma, sevk edildiği Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'nce tutuklandı.

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Çatalarmut Mahallesi Işınsu Sokak'ta dün saat 15.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, dolmuş şoförlüğü yapan Dursun Asma'nın (54) alacak-verecek meselesi nedeniyle silahlı saldırısına uğrayan Mevlüt Ceylan (53) çenesi ve karnına isabet eden kurşunlarla olay yerinde hayatını kaybederken, Ümmet Ceylan (61) ise sol gözaltı ve sağ karnından vurularak ağır yaralandı. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Ümmet Ceylan da yapılan müdahalelere rağmen bugün hayatını kaybetti.

ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Samsun'da borç-alacak meselesinden husumetli olduğu Mevlüt Ceylan (53) ve akrabası Ümmet Ceylan'ı (56) tabanca ile vurarak öldüren, Dursun Asma, sevk edildiği Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'nce tutuklandı.

ÜMMET KAZARA VURULDU

Dolmuş şoförü Dursun Asma, Mevlüt Ceylan ile arkadaş olduklarını ve birbirlerine borç para alıp verdiklerini belirterek, "Benden bir ay sonra geri ödemek şartıyla 70 bin lira para istedi. Ben de borç olarak 70 bin lira ödedim. Ancak, bir ay sonra vereceğini söylediği 70 bin lirayı 3 ay oldu geri ödemedi. Konuşmak için kendisiyle buluştum. Aracından indi ve konuşurken aramızda tartışma çıktı ve tabancayla ateş ettim. Ancak, Mevlüt Ceylan'ın yanında bulunan Ümmet Ceylan'a ateş etmek istemedim. Ümmet kazara vuruldu" dedi.

Yorumlar (0)