Samsun'da İl Emniyet Müdürü Dr. Urhal'dan personele teşekkür

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Çiftlik Caddesi, Gazi Caddesi ve Mecidiye Çarşısında koronavirüs denetiminde bulundu ve özverili çalışmalarından ötürü ekiplere teşekkür etti

Samsun 03.04.2021, 14:45 03.04.2021, 14:48
130
Samsun'da İl Emniyet Müdürü Dr. Urhal'dan personele teşekkür

Samsun'da İl Emniyet Müdürü Dr. Urhal'dan personele teşekkür Samsun Emniyet Müdür Dr. Ömer Urhal, koronavirüsle mücadele kapsamında Çiftlik Caddesi, Gazi Caddesi ve Mecidiye Çarşısında alınan tedbirleri yerinde inceledi. Müdür Urhal, görevli personele ve tedbirlere uyan vatandaşlara teşekkür etti.


DENETİME KATILDI
Müdür Urhal, kovid-19 ile mücadele kapsamında, özellikle vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Çiftlik Caddesi, Gazi Caddesi ve Mediciye Çarşısında alınan tedbirleri yerinde denetleyerek, işyeri sahipleri ve vatandaşlarla sohbet etti. Müdür Urhal, alınan tedbirlerin ve HES kodu sorgulamasının vatandaşların sağlığını korumak için yapıldığını, en kısa sürede kırmızıdan maviye dönmek için her türlü tedbirin alındığını ifade ederek, kurallara uyan iş yeri sahiplerine, vatandaşlara, başarılı ve özverili bir şekilde görev yapan personele teşekkür etti.


 

Yorumlar (0)