Samsun'da her türlü tedbir alındı

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, salgını kontrol altına alınabilmesi için her türlü tedbirin alındığını belirtti

Samsun 04.04.2021, 10:18
219
Samsun'da her türlü tedbir alındı

Samsun'da her türlü tedbir alındıSamsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, koronavirüsle mücadelede alınan tedbirler ve  HES kodu sorgulamasının vatandaşların sağlığını korumak için yapıldığını, en kısa sürede kırmızından maviye dönmek için her türlü tedbirin alındığını ifade etti.

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
Samsun-Ordu Karayolu'nda güvençlik güçlerinin çalışmalarını yerinde inceleyen İl Emniyet Müdürü Dr. Urhal,  kotrol nooktalarındaki vatandaşlarla sohbet edip salgın kurallarına uymalarını istedi. 

"HEDEF MAVİ SAMSUN"
İl Emniyet Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi: "İl Emniyet Müdürümüz Sayın Dr. Ömer Urhal, Samsun- Ordu Karayolu uygulama noktasında görev yapan personeli ve sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yapılan uygulamaları yerinde denetledi.  Kontrol noktalarında vatandaşlarımızla sohbet ederek, alınan tedbirlerin ve  HES kodu sorgulamasının vatandaşlarımızın sağlığını korumak için yapıldığını, en kısa sürede kırmızından maviye dönmek için her türlü tedbirin alındığını ifade etti."

Yorumlar (0)