Samsun'da hastanede darp iddiası

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'ne 8 çalışanın saldırısına uğrayarak darp edildiğini öne süren bir kişi, polise şikayetçi oldu.

Samsun 25.03.2021, 08:22
1178
Samsun'da hastanede darp iddiası

Samsun'da hastanede darp iddiası Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'ne 8 çalışanın saldırısına uğrayarak darp edildiğini öne süren bir kişi, polise şikayetçi oldu.

 

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nde randevu tartışması  nedeniyle bir kişi, aralarında güvenlik görevlilerinin de bulunduğu 8 çalışan tarafından darp edildiğini öne sürerek, şikayetçi oldu. Vücudunun çeşitli bölümlerinde borluklar bulunan Mustafa Bektaş, olayın tüm  çıplaklığıyla güvenlik kameralarında kayıtlı  olduğunu söyledi.

DİŞ HEKİMİNİN UYARISINI DİNLEMEDİLER

Samsun Ağız ve Diş Hastalıkları  Hastanesi'nde yaşadığı mağduriyet yüzünden travma geçirdiğini belirten Mustafa Bektaş, olayı şöyle anlattı: "Geçen gün saat 14.00 sıralarında, diş hastanesine gittim. Fakat randevum ekranda gözükmedi. Tekrar kayıt yaptırmam gerektiğini söylediler. F.Ç. isimli çalışanın yanına indim ve kayıt yaptırdım. Tekrar doktorun yanına çıktığımda bana kaydımın olmadığını söyledi. O sırada F.Ç. geldi. Doktorla ne konuştuklarını bilmiyorum. Sonrasında kendisi bana hakaretlerde bulundu. Yanlış anlaşılmanın olduğunu, olayı büyütmeye gerek olmadığını söyledim. Buna rağmen F.Ç. üstüme doğru geldi. Güvenlikler de o esnada geldi. Onlara da yanlış anlaşılmanın olduğunu söyledim. Doktor durumu düzelteceklerini söyledi ve güvenlikçilerin gitmesini istedi. Buna rağmen gitmediler. Doktor benden oturmamı istedi ve ben de oturdum. Güvenlikçiler daha sonra 4 kişi daha yanlarına alıp
geldi ve bana saldırdı. Daha sonrasında da F.Ç.'nin tekma darbelerine maruiz kaldım."

AÇIKLAMA YAPILMADI

Yaşanan solayla ilgili olarak bilgilerine başvurulan Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile Sağlık İl Müdürlüğü'nden  henüz bir açıklama yapılmadı. 

Yorumlar (0)