Samsun'da gönül elçileri umut olmaya devam ediyor

Samsun Fakirleri Koruma ve Yardımlaşma Derneği, hayırseverlerin bağışlarıyla ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor 

Samsun 17.03.2021, 15:43
776
Samsun'da gönül elçileri umut olmaya devam ediyor

Samsun'da gönül elçileri umut olmaya devam ediyor Samsun Fakirleri Koruma ve Yardımlaşma Derneği, hayırseverlerin bağışlarıyla ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor 

Samsun Fakirleri Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Adem Vural, ihtiyaç sahiplerine yardımlarda bulunmaya devam ettiklerini belirterek, "Gönül elçileri olarak yollardayız" dedi.

250 AİLEYE GIDA YARDIMINDA BULUNULACAK 

Hizmetlerime ara vermeden devam ettiklerini belirten Başkan Vural, "Bugün Canik İlçesi Başalan ve Hacı Naipli mahallerinde bulunan ihtiyaç sahibi ailelerimizi ziyaret ederek, gıda ve nakdi yardımlarda bulunduk. Bu mübarek üç aylarda onları sevindirmenin mutluluğunu yaşadık. Ailelerimizin bir çoğunun derneğimiz sayesinde Ramazan ayına mutlu ve umutlu gireceklerini söylemeleri bizleri sevindirdi. Önümüzdeki 3-4 gün içinde yaklaşık 250 ailemize gıda onlarca ailemize aynı, nakdi, tüp, ilaç, ayakkabı, giyim ve diğer yardımlarımız devam edecektir" diye konuştu.

DESTEK İSTEDİ 

Kovid-19 salgını döneminde de  ailelere yardımda bulunmaya devam ettiklerini belirten Vural, "Allah hayırseverlerden binlerce kez razı olsun. Onların yardımları ile bir çok yetim, hasta, yoksul kardeşlerimizi sevindirmeye devam edeceğiz. Önümüzde Ramazan ayı var tüm hayırseverlerin izin desteklerini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)