Samsun'da Dr. Kamil Furtun anıldı... Ödüller sahiplerini buldu

Samsun Tabip Odası tarafından düzenlenen Dr.Kamil Furtun 2021 Mizah Öyküleri Yarışması'nın ödülleri sahiplerini buldu.

Samsun 16.03.2021, 19:03 16.03.2021, 20:08
432
Samsun'da Dr. Kamil Furtun anıldı... Ödüller sahiplerini buldu

Samsun'da Dr. Kamil Furtun anıldı... Ödüller sahiplerini buldu Samsun Tabip Odası tarafından düzenlenen Dr.Kamil Furtun 2021 Mizah Öyküleri Yarışması'nın ödülleri sahiplerini buldu.

 
 

Tüm Türkiye çapında ulusal haline gelen, 14 Mart Tıp Haftası sebebiyle Samsun Tabip Odası tarafından düzenlenen Dr.Kamil Furtun 2021 Mizah Öyküleri Yarışması ödül töreni, koronavirüs nedeniyle videokonferans yöntemiyle gerçekleştirildi. 

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI
Türk Tabipler Birliği Merkez Konsey Başkanı Dr.Şebnem Korur Fincancı ile Samsun Tabip Odası Başkanı Dr.Funda Furtun'un konuşmalarıyla başlayan ve Dr.Alper Aktaş sunumuyla gerçekleştirilen törende, Seçici kurul başkanı Prof.Dr.Yakup Çelik de değerlendirmelerde bulundu. Prof. Dr. Yücel Tanyeri’nin ve Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Necdet Uzun da görevi başında silahlı saldırıya uğrayarak şehit olan Dr.Kamil Furtun ile ilgili anılarını paylaşarak, izleyicilere duygusal anlar yaşattı. 


İSİMLER AÇIKLANDI
Samsun Tabip Odası Dr. Kamil Furtun 2021 Mizah Öyküleri Yarışması büyük ödülünü İstanbul’dan yarışmaya katılan Onur Akbaba, “Dilimin Ucunda” öyküsüyle kazandı. Dr. Ali Murat Uludoğan Mansiyon ödülünü İzmit'ten Onur Bozkurt, “Açılın Ben Doktorum” öyküsüyle, Dr.Habib Demirel Mansiyon ödülünü Antlya'dan İlyas Engiz, “Birileri Gövdemi Çalmış” öyküsüyle, Dr.Necati Emirhan Mansiyon ödülünü ise İzmir'den Erkan Şemin, “Düşe Kalka Geldim Ben Bu Yaşıma” adlı öyküsüyle kazandı.

Yorumlar (0)