Samsun'da bir garip olay!

Samsun'un İlkadım ilçesi Karadeniz Mahallesi Muradiye Sokak üzerinde meydana gelen olayda, gençlerin karıştığı kavgada 3 kişi bıçakla yaralandı. Sokak ortasında kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğrayan Ersin A.’nın (17) başına, fırlatılan bıçak saplandı, karnından bıçaklanan bir diğer genç ise, sedyede ilk müdahalesinin ardından şarkı söyledi

Samsun 06.04.2021, 17:48 06.04.2021, 23:48
2026
Samsun'da bir garip olay!

Samsun'da bir garip olay! Samsun'un İlkadım ilçesi  Karadeniz Mahallesi Muradiye Sokak üzerinde meydana gelen olayda,  gençlerin karıştığı kavgada 3 kişi bıçakla yaralandı. Karnından bıçaklanan bir genç, sedyede ilk müdahalesinin ardından şarkı söylemesi dikkat çekti.

Olay, saat 15.30 sıralarında Karadeniz Mahallesi Muradiye Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 grup arasında çıkan sözlü tartışma daha sonra bıçaklı kavgaya dönüştü.

BAŞINA BIÇAK SAPLANDI

Sokak ortasında kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğrayan Ersin A.’nın (17) başına, fırlatılan bıçak saplandı. Hastaneye kaldırılan ve ameliyata alınan çocuğun hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

Kavgada sol baldırından bıçaklanan B.K.(17) ve karnından bıçaklanan S.K.(17) Gazi Devlet Hastanesine, başından bıçak saplanan E.A. ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

SEDYEDE ŞARKI SÖYLEDİ

Olayın ardından hastanede ilk tedavisi yapılan S.K.'nin sedye üzerinde yaralı vaziyetteyken şarkı söylemesi dikkat çekti. S.K., kendisini bıçaklayanları tanımadığını söyledi. S.K. ile birlikte hastaneye gelen arkadaşı ise olayı, “Biz araya kaynadık. Arkadaşım öndeydi. Onu bıçakladılar. Sanırım başkasına vuracaktı, arkadaşıma vurdu. Hayat sinemamızı ağlattılar” sözleriyle anlattı.

İNSANLIK NAMINA OTURURKEN BIÇAKLADILAR

Kavgada sol baldırından bıçaklanan B. K., “Kavgayı ayırırken olay meydana geldi. Kavga edenleri tanımıyorduk. İnsanlık namına otururken bıçakladılar. Arkadaşım da kavgada yaralandı. O da karnından bıçaklandı. Onun durumu da iyi” dedi.

Kavgada başına bıçak saplanan E. A.’nın(17) ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alındığını belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)