Samsun'da 18 yaşındaki gence otomobilden kurşun yağdırdılar

Samsun'un İlkadım ilçesi Kışla Mahallesi Beykoz Sokak ile Çatalçam Sokak kesişiminde meydana gelen silahlı saldırı olayında, yanına yaklaşan otomobilden 18 yaşındaki Adnan Ş.'ye tabancayla ateş edildi. Olay yeri ve çevrede yapılan incelemede 6 boş kovan buldu.

Samsun 06.04.2021, 22:36
6310
Samsun'da 18 yaşındaki gence otomobilden kurşun yağdırdılar

Samsun'da 18 yaşındaki gence otomobilden kurşun yağdırdılar Samsun'un İlkadım ilçesi Kışla Mahallesi Beykoz Sokak ile Çatalçam Sokak kesişiminde meydana gelen silahlı saldırı olayında, yanına yaklaşan otomobilden 18 yaşındaki Adnan Ş.'ye  tabancayla ateş edildi. Olay yeri ve çevrede yapılan incelemede  6 boş kovan buldu. 

Alınan bilgiye göre, Kışla Mahallesi Beykoz Sokak ile Çatalçam Sokak kesişiminde Adnan Ş'nin (18) yanına yaklaşan otomobilden tabancayla ateş edildi.

Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan genç, sağlık ekiplerince kaldırıldığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ile İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Araştırma Bürosu ekiplerinin olay yeri ve çevresinde yaptıkları çalışmada 6 boş kovan buldu.

Otomobille kaçanların E.B. ve T.D. olduğunu belirleyen ekipler, zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

Yorumlar (0)