Samsun Asarcık’ta sıkı denetim! Kaymakam Büyükkaymakçı yerine inceledi 

Samsun’da  Asarcık Kaymakamı Baha Büyükkaymakçı pandemi ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmaları yerinde denetledi.

Samsun 02.04.2021, 20:28 02.04.2021, 20:32
110
Samsun Asarcık’ta sıkı denetim! Kaymakam Büyükkaymakçı yerine inceledi 

Samsun Asarcık’ta sıkı denetim! Kaymakam Büyükkaymakçı yerine inceledi Samsun’da  Asarcık Kaymakamı Baha Büyükkaymakcı pandemi ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmaları yerinde denetledi.

 
 
Samsun’un Asarcık İlçesi’nde  Kovid-19'un yayılımını kontrol altında tutmak amacıyla başlatılan  ‘Dinamik Denetim Modeli’ çerçevesinde market, restoran ve işyerleri ile toplu ulaşım araçları başta olmak üzere meydan ve  caddelerde denetimler aralıksız sürdürülüyor. 

PAZAR KURULDU
İlçede tüm alanlarda yürütülen denetimler ve HES Kodu sorgulamaları, Asarcık Kaymakamı Baha Büyükkaymakçı başkanlığında kararlılıkla sürdürülüyor.  Bu kapsamda salgın tedbirleri kapsamında yaklaşık üç hafta kapatılan semt pazarı bugün kuruldu. 

KAYMAKAM HASSASİYET İSTEDİ
Kurulan pazarda güvenlik  güçlerinin denetimleri aralıksız sürerken Kaymakam Büyükkaymakcı,  çalışmaları yerinde inceledi. Esnaf ve vatandaşlardan mücadele hassasiyet beklediklerini ifade eden Büyükkaymakcı, maske, mesafe ile hijyen kurallarına uymalarını istedi.

ARALIKSIZ SÜRECEK
İlçe giriş ve  çıkışlarında tedbirlerin üst düzeyde devam ettiğini ifade eden Kaymakam Baha Büyükkaymakcı,  polis, jandarma e ve zabıta ekiplerinin desteği ile denetimlerin aralıksız süreceğinin altını çizdi.

Yorumlar (0)