Salıpazarı'nda çalışmalar hızlandı

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ilçede yol yapım çalışmalarına hız verdiklerini söyledi

Samsun 08.04.2021, 17:07 08.04.2021, 17:10
31
Salıpazarı'nda çalışmalar hızlandı

Salıpazarı'nda çalışmalar hızlandı Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ilçede yol yapım çalışmalarına hız verdiklerini söyledi

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ilçe halkının yaşam standartlarını yükseltmek ve kolaylaştırmak adına yol yapım çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirterek, "İlçemizin dört bir yanında çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

TALEPLER DOĞRULTUSUNDA

Yol yapım ve onarım çalışmaları ile alt ve üst yapı çalışmalarını mahallelerin ihtiyaçlarına göre plan ve program dahilinde gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Akgül, "Havaların elverdiği ölçüde çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdüreceğiz. Yenilenen yollarımız ile ilçemiz daha güzel bir görünüme kavuşuyor. İlçemizin her noktası bizim için kıymetli. Hemşerilerimizin talepleri ve sahadaki tespitlerimiz doğrultusunda İlçemizin dört bir yanında çalışmalarımıza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Alanyaykın-Mumlu, Yukarıkestanepınar Körükdere ve Tepealtı Demirli Mahallerinde beton yol çalışmalarına aralıksız devam edildiği belirtildi.

Yorumlar (0)