Sağlıkta şiddet bitmiyor! Samsun'da tekme attı, ısırdı...

Samsun'da 6 No'lu 112 Acil Servisi'nde görevli iki sağlık çalışanı bir hastanın saldırısına uğradı 

Samsun 11.03.2021, 17:55
1104
Sağlıkta şiddet bitmiyor! Samsun'da tekme attı, ısırdı...

Samsun'da sağlıkta şiddet bitmiyor! Tekme attı, ısırdı... Samsun'da 6 No'lu 112 Acil Servisi'nde görevli iki sağlık çalışanı bir hastanın saldırısına uğradı 

Samsun'da 6 No'lu 112 Acil Servisi'nde  görevli iki sağlık çalışanı ihbar üzerine gittiği evde hastanın şiddetine uğradı.

PARMAĞINI ISIRIP TEKME ATTI 

İlkadım İlçesi'nde ihbar üzerine hastayı almaya giden 112 Acil Servisi çalışanları hasta tarafından hem sözlü hem de fiziki şiddete maruz kalarak yaralandı. Hasta, sedyede taşınmak isterken 'beni alamazsınız' diyerek, B.A., adlı sağlık çalışanının parmağını ısırdığı ve tekme attığı öğrenildi  Saldırıya uğrayan sağlıkçı, tedavi altına alınırken saldırgandan da şikayetçi oldu. 

ŞİDDETİ KINADI 

Öte yanan Türk Sağlık-Sen Samsun Şube Başkanı Erdoğan Çakmak'ta saldırıya uğrayan iki sağlık çalışanını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletirken, "Arkadaşlarımız ile birlikte olayla ilgili gerekli girişimler yapılmıştır. Geçmiş olsun dileklerimizi iletirken , Allahtan şifalar diliyoruz. Sağlık çalışanlarımıza yapılan her türlü şiddetin karşısında olduğumuz gibi , bu tür olayları takipçisi olacağız" dedi .

Yorumlar (0)