Müge Anlı'da aranıyordu! Samsun'da cesedi bulundu! Adem Bozkurt kimdir?

Samsun'un Çarşamba ilçesinde 5 gündür kayıp olan ve Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programda aranan Adem Bozkurt'un cesedi Karaağaç Mahallesi'nde vurulmuş olarak bulundu.

Samsun 10.03.2021, 17:32 10.03.2021, 23:57
10159
Müge Anlı'da aranıyordu! Samsun'da cesedi bulundu! Adem Bozkurt kimdir?

Müge Anlı'da aranıyordu! Samsun'da cesedi bulundu! Adem Bozkurt kimdir? Samsun'un Çarşamba ilçesinde 5 gündür kayıp olan ve Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programda aranan Adem Bozkurt'un cesedi Karaağaç Mahallesi'nde vurulmuş olarak bulundu. 


Olay, Çarşamba ilçesinde meydana geldi. 48 yaşındaki Adem Bozkurt, 5 Mart akşamı Acıklı Mahallesi’nde kendisine ait aracı yol kenarına park ettikten sonra başka bir araca binmişti ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı. Ailesi Bozkurt’un kaybıyla ilgili olarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Bugün Dalbahçe Mahallesi ve Karaağaç Mahallesi sınırında bir erkek cesedi bulunduğu ihbarı üzerine olay yerine emniyet güçleri ve jandarma ekipleri sevk edildi. Yapılan incelemelerde erkek cesedinin Bozkurt’a ait olduğu belirlenirken, vurularak öldürüldüğü bilgisine ulaşıldı.

Bozkurt’un cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Trabzon Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, Adem Bozkurt cinayetiyle ilgili olarak emniyet güçleri tarafından Ç.A.(38) isimli bir şahıs gözaltına alındı.

ADEM BOZKURT'U KİM ÖLDÜRDÜ?

Arabası bir arazide bulunan Adem Bozkurt, “Bir misafirim gelecek” diyerek evden ayrıldı. Görgü tanığı arabası köy yolunda bulunan Bozkurt’un başka bir araca bindiğini söyledi.

Adem Bozkurt'un sık sık çevresindekilere 'Çok borcum var'' dediği öğrenildi. Bozkurt'un kaybolmadan önce son tartıştığı kişi canlı yayına telefonla katıldı. Bozkurt'un arkadaşı Mustafa Ulusoy, ''Ben onla tartıştım ama kesinlikle nerede olduğunu bilmiyorum'' dedi. Ulusoy, Adem Bozkurt'un ''Üç ayrı evimde üç sevgilim var'' dediğini söyledi. 

Yorumlar (0)