banner1571

banner1608

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Milletvekilleri ve Kılıç tan kandil kutlaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve Bafra Belediye  Başkanı Hamit Kılıç, Miraç Kandili'nin bir mucize olduğunu söyledi.

Samsun 09.03.2021, 22:22 09.03.2021, 23:22
484
Milletvekilleri ve Kılıç tan kandil kutlaması

Milletvekilleri ve Kılıç tan kandil kutlaması  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve Bafra Belediye  Başkanı Hamit Kılıç, Miraç Kandili'nin bir mucize olduğunu söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve Bafra Belediye  Başkanı Hamit Kılıç "Miraç Kandili" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

MUKADDES GECE 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN: Böylesine mukaddes bir gecenin, millet olarak daha da kenetlenmemize, ülkemizin aydınlık yarınlarına omuz omuza hep birlikte yürümemize vesile olması en büyük niyazımızdır. Miraç Gecesi'nin kalplerimize inşirah, hayatımıza huzur getirmesini diliyor, aziz milletimizin ve İslam aleminin mübarek gecesini tebrik ediyorum.

DEĞERLENDİRELİM
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya YILMAZ: Miraç, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (SAV) şahsında, insanlığa açılan sınırsız bir yükseliş ufku, varlığın özüne yolculuktur. Miraç hadisesi bu anlamlarıyla hayata ışık tutmakta, dünya ve ahiret saadeti ekseninde sonsuz fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatları biz müslümanlar olarak iyi değerlendirmeliyiz.  

"LÜTUFLARLA DOLU"
Bafra Belediye Başkanı Hamit KILIÇ: Miraç mucizesi, tüm Müslümanlar için ilahi rahmet ve lütuflarla doludur. Komşuluk, akrabalık, dostluk ve dayanışma duygularını arttıran kandillerin, insanların ruh dünyasına, anlam ve gönül dünyasına ışık tutar. Miraç Kandili'nin, dargınlıkları gidermek, barışı yaymak, nefislerimizi terbiye etmek, hayatımızın muhasebesini yapmak için önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Bu itibarla bu gece idrak edilecek Miraç Kandili’ni tebrik ediyorum.

Yorumlar (0)