MHP'de büyük kurultay hazırlığı

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 18 Mart Perşembe günü yapılacak  'MHP 13. Olağan Kurultay'ı için  hazır olduklarını belirterek, "Kazanan Türkiye olacak" dedi

Samsun 16.03.2021, 13:41
56
MHP'de büyük kurultay hazırlığı

MHP'de büyük kurultay hazırlığı MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 18 Mart Perşembe günü yapılacak  'MHP 13. Olağan Kurultay'ı için  hazır olduklarını belirterek, "Kazanan Türkiye olacak" dedi

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 'İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik" sloganıyla 18 Mart Perşembe yapılacak olan Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin tek aday olduğu büyük kurultay için  tüm hazırlıkların tamamlandığını, belirtti.

BEKA MÜCADELESİ 

Karapıçak, "Beka söz konusu olduğunda "Canımızın ne ederi, ne de cananımızın  değeri vardır" diyen MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin daima bir adım gerisinde olduklarını ifade ederek şunları söyledi: "30 üst kurul delegemiz ile büyük bir heyecan ve coşkuyla yapacağımız toyumuzda Samsun'un Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrinde olduğunu bir kez daha gösterecektir. Şer odaklarının söylemlerine aldırmadan Başbuğ Türkeş'in 'Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir dava başarıya ulaşamaz'  sözündeki anlam ile Türk Milleti'nin beka mücadelesinde  MHP ve dava arkadaşlarımız ile "Kazanan Türkiye" olacaktır." dedi.

MHP 2023 seçimlerine taşıyacak kadroların belirleneceği 13. Olağan Büyük Kurultayı, 18 Mart Perşembe Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Kurultay için yapılan hazırlık çalışmalarında sona gelindi. Koronavirüs salgını nedeniyle hafta içine alınan kongre, delege, parti yöneticileri ve bazı siyasi partilerden davetliler dışında seyircisiz olarak gerçekleştirilecek.
 

Yorumlar (0)