Meteoroloji Samsun'u uyardı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre Karadeniz Bölgesi'nde ve birçok bölgede yağmur , kar ve karla karışık yağmur beklendiğine yer verildi.

Samsun 19.03.2021, 22:03
1652
Meteoroloji Samsun'u uyardı

Meteoroloji Samsun'u uyardı  Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre Karadeniz Bölgesi'nde ve birçok bölgede yağmur , kar ve karla karışık yağmur beklendiğine yer verildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı ve ülke genelinde hava sıcaklıklarının düşeceği, yağışların başlayacağına yer verildi. Birçok bölgede şiddetli şekilde görülecek yağışlar kar, karla karışık yağmur ve yağmur şeklinde görülecek.Ülke genelinde havanın bulutlu olacağının belirtildiği açıklamada, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu (Karaman hariç), Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı ile Adana'nın kuzey ve doğusu, Osmaniye, Hatay, K. Maraş Adıyaman, G. Antep ve Kilis çevrelerinin aralıklı yağışlı geçeceğine yer verildi. Yağışların, genellikle yağmur ve sağanak, Kıyı Ege'de yer yer gök gürültülü sağanak, Batı ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Yağışların yarın öğle saatlerinden sonra Kuzey Ege ile Balıkesir, Eskişehir ve Rize çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

SAMSUN HAVA DURUMU  11°C
Çok bulutlu, bu akşam saatleri ile yarın öğle saatlerinden sonra yağmurlu

Yorumlar (0)