Kırcalı'dan demokrasi yorumu: Değerlere yabancı kaldınız

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Türk milletinin tercihlerine güvenilmesi gerektiğini söyledi.

Samsun 22.03.2021, 14:53
148
Kırcalı'dan demokrasi yorumu: Değerlere yabancı kaldınız

Kırcalı'dan demokrasi yorumu: Değerlere yabancı kaldınız  AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Türk milletinin tercihlerine güvenilmesi gerektiğini söyledi.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde hedeflere doğru yürümeye devam edeceklerini belirterek, "Milletimize ve onun tercihlerine güvenin, milletimize yabancı olmayın" dedi.
Milletin değerlerine yabancı kalanların olduğunu belirten Milletvekili Kırcalı, "Ülkemizin ve milletimizin hedefleri için kader birliği yapmış olan Cumhur İttifakı'na saldırarak diktatörlük iftirasında bulunanlar demokrasiyi zehirlemekteki maharetlerini göstermeye devam ediyor. Oysa bize attığınız her iftirayı dönüp tarihinize baktığında hepsini siz yaptınız. Çok partili yaşama geçildiği günden beri bu milletin sandıkta gösterdiği iradeye hep saygısız oldunuz ve bu aziz milletin değerlerine hep yabancı kaldınız" ifadelerini kullandı.

'MİLLETİMİZE YABANCI OLMAYIN'
Okyanus ötesinden demokrasi talep edenlerin olduğunu belirten Milletvekili Kırcalı, "Milletimizden yetki alamadıkça da dışardan medet umar haline geldiniz demokrasi düşmanı oldunuz. Hiç değişmeyeceksiniz. Biz güven ve istikrar içinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde büyük ve güçlü Türkiye için hedeflerimize doğru yürürken siz hala daber, vesayet ve okyanus ötesinden demokrasi talep ediyorsunuz. Milletimize ve onun tercihlerine güvenin, milletimize yabancı olmayın" diye konuştu.

Yorumlar (0)