banner1589

banner1585

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Kılıç önce kongreye katıldı, ardından esnafla buluştu

61. Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı ve Samsun Milletvekili Suat Kılıç, AK Parti Antalya İl Gençlik Kolları Kongresini katıldı

Samsun 21.02.2021, 12:03
387
Kılıç önce kongreye katıldı, ardından esnafla buluştu

61. Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı ve Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun da katılımlarıyla AK Parti Antalya İl Gençlik Kolları Kongresi'ni coşkuyla gerçekleştirdiklerini belirtti.

BAŞARI DİLEDİ
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kılıç, " Antalya İl Gençlik Kolları Kongremizi, Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ile, maske, mesafe, hijyen ve de coşku ve heyecanla gerçekleştirdik. Ali Bayram kardeşimize ve dinamik yönetimine başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.

'SOKAĞIN NABZI, SOKAKTA TUTULUR'

Öte yandan kongrenin ardından vatandaşlarla ve esnafla buluşan Kılıç, "Antalya İl Gençlik Kolları Kongremizi, Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ile, maske, mesafe, hijyen ve de coşku ve heyecanla gerçekleştirdik. Ali Bayram kardeşimize ve dinamik yönetimine başarılar dilerim" dedi. Kongrenin ardından vatandaşlar ve esnafla buluşan Kılıç, "Sokağın nabzı sokakta tutulur" diye konuştu.

Yorumlar (0)