Katar Emiri'nin teyzesi Orta Karadeniz'de 

Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani’nin teyzesi Münire Nasır El-Misnad ile beraberindeki kraliyet  ailesi mensupları,  Samsun ve Ordu'da tarihi ve turistik yerleri gezdi 

Samsun 21.03.2021, 22:53
1620
Katar Emiri'nin teyzesi Orta Karadeniz'de 

Katar Emiri'nin teyzesi Orta Karadeniz'de Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani’nin teyzesi Münire Nasır El-Misnad ile beraberindeki kraliyet  ailesi mensupları,  Samsun ve Ordu'da tarihi ve turistik yerleri gezdi 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani’nin teyzesi Münire Nasır El-Misnad ile beraberindeki kraliyet aile mensuplarını konuk etti. 

CENNET'İ GEZDİLER 

Kızılırmak Kuş Cenneti Deltası'nda incelemelerde bulunan konuklara daha sonra Golf Kulübü'nde halk oyunları ekibi tarafından horon gösterisi yapıldı.  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Katar kraliyet ailesini kentte ağırladıklarını ve Samsun'un güzelliklerini anlattıklarını söyledi.

ORDU'YA DA GİTTİLER 

Öte yandan Katar Emiri Şeyh Temim  bin Hamed Al Sani'nin teyzesi Münire Hanım ile beraberindekiler Ordu'da da şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezdi. Başkan Dr. Hilmi Güler, kraliyet ailesini kentte ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirtti.

Yorumlar (5)
Hülya 6 ay önce
Eyvah İstanbul'dan sonra Karadeniz'in güzelliklerine de el koyacaklar.
Cafer 6 ay önce
Yusuf Ziyanın zamanında 19 mayıs mevki sahilinde yapılmış binalar ramsar alan diye yıkılıp boşaltılmıştı şimdi katarlıları gezdirip pazarlamaya çalışıyorlar..
55555555 6 ay önce
Ordu kazanır.
Mustafa 6 ay önce
Ordu mu kazanır, Katar mı kazanır görürsün.
efay carsambali 6 ay önce
avrupada biz de mal mulk ev isyeri binalar aliyoruz hatta kiliseleri alip camii veya isyeri yapiyoruz temelli giderken cuvala koyup goturceezmi turkiyeye.