Karaaslan, 'teşekkür' etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti MYK'da yer almasıyla ilgili  tebrik mesajı yayımlara teşekkür ettiğini söyledi.

Samsun 25.03.2021, 15:22
116
Karaaslan, 'teşekkür' etti

Karaaslan, 'teşekkür' etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti MYK'da yer almasıyla ilgili  tebrik mesajı yayımlara teşekkür ettiğini söyledi.

 
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde oluşturulan AK Parti MKYK ve MYK'ın hayırlı olmasını dilediğini belirterek, "Dualarını ve iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum" dedi.

'BAŞARILAR DİLİYORUM'
Milletvekili Karaaslan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde oluşturulan AK Parti MKYK ve MYK'mızın 2023'e giden yolda hayırlara vesile olması temennisiyle tüm yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Dualarını ve iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum. Türkiye için güven ve istikrar" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)