Karaaslan'dan reforma destek... "İstikrarlı büyüme hedefi"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 'Ekonomik Reform Paketi'nin Türkiye'ye güç katacağını söyledi.

Samsun 12.03.2021, 18:03
231
Karaaslan'dan reforma destek... "İstikrarlı büyüme hedefi"

Karaaslan'dan reforma destek... "İstikrarlı büyüme hedefi" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 'Ekonomik Reform Paketi'nin Türkiye'ye güç katacağını söyledi.


 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yatırım, üretim, istihdam ve ihracat temelinde istikrarlı büyüme hedefiyle hazırlanan 'Ekonomi Reform Paketi'nin hayırlı olmasını dilediğini belirtti.

HAYIRLI OLSUN
Milletvekili Karaaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuyla paylaşılan, yatırım, üretim, istihdam ve ihracat temelinde istikrarlı büyüme hedefiyle hazırlanan ekonomi reformları hayırlı olsun. Milli ekonomi, güçlü Türkiye" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)