Karaaslan'dan o karara tam destek!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Güçlü kadın güçlü Türkiye" mesajını paylaştı.

Samsun 20.03.2021, 12:16
483
Karaaslan'dan o karara tam destek!

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile Türkiye, İstanbul Sözleşmesi'nden ayrılmasının ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, " Kadının toplumda hak ettiği yere ulaşması ve istihdam başta olmak üzere hayatın her alanında aktif roller almasına yönelik politikalarımızı kararlılıkla uygulamayı sürdüreceğiz" dedi.

GÜÇLÜ KADIN GÜÇLÜ TÜRKİYE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde son 18 yıllık döndemde kadın hakları ve kadının sosyo-ekonomik konumunun güçlendirilmesine yönelik çok önemli yasal düzenlemelerin hayata geçirildiğini kaydeden Karaaslan, "Kadına şiddete sıfır tolerans ilkesi ve ailenin güçlendirilmesi anlayışıyla gayretle çalışmaya, ülkemizi büyütmeye ve kalkındırmaya devam ediyoruz. Bugün ihtiyacımız olan, uzaklarda değil özümüzdedir. Bu anlayışla kadının toplumda hak ettiği yere ulaşması ve istihdam başta olmak üzere hayatın her alanında aktif roller almasına yönelik politikalarımızı kararlılıkla uygulamayı sürdüreceğiz. Kadın güçlü ise aile, aile güçlü ise toplum, toplum güçlü ise ülke güçlü olur" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (2)
aliriza55@hotmail.fr 7 ay önce
Sayın vekilim Samsun'un çok önemli probkeri var bunları cozmenizi bekliyoruz biz halk olarak gördüğümüz'u siz goremitorlusunuz
hasan 7 ay önce
Alirıza yada görmek istemiyor..yada elinden birsey gelmiyor..en son telekom Samsunda kaldı dedi ama telekom trabzona gitti..kısaca Samsun secmeni ile dalga gecti...