Karaaslan'dan Kurum'a ziyaret 'Samsun için verimli görüşme'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.

Samsun 26.03.2021, 16:08
1407
Karaaslan'dan Kurum'a ziyaret  'Samsun için verimli görüşme'

Karaaslan'dan Kurum'a ziyaret  'Samsun için verimli görüşme' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile birlikte, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti. Milletvekili Karaaslan, "Şehrimiz ile ilgili çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik" dedi.

'TEŞEKKÜR EDİYORUM'
Milletvekili Karaaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret ederek, şehrimiz ile ilgili çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Bakanımıza, Samsun'umuza olan destekleri için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)