JASAT dedektifleri iş başında: Samsun'da yakalandılar

Samsun’un Çarşamba ilçesinde hakkında hapis cezası bulunan 2 şahıs ve Salıpazarı ilçesinde hakkında yakalama kararı bulunan 3 şahıs JASAT ekipleri ile birlikte gerçekleştirilen operasyon sonucunda yakalanarak adliyeye sevk edildi.

Samsun 02.04.2021, 14:22 02.04.2021, 15:10
236
JASAT dedektifleri iş başında: Samsun'da yakalandılar

JASAT dedektifleri iş başında: Samsun'da yakalandılar Samsun’un Çarşamba ilçesinde hakkında hapis cezası bulunan 2 şahıs ve Salıpazarı ilçesinde hakkında yakalama kararı bulunan 3 şahıs JASAT ekipleri ile birlikte gerçekleştirilen operasyon sonucunda yakalanarak adliyeye sevk edildi.

Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Ağcagüney Jandarma Karakol Komutanlığı ve JASAT ekipleri Ağcagüney Mahallesi’nde hakkında 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası ile yakalama kararı bulunan M.A (41) isimli şahıs ile Şeyhgüven Mahallesi'nde hakkında 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası ile yakalama kararı bulunan M.A.(24) isimli şahsı yakalandı. Yakalanan şahıslar adliyeye sevk edildi.

Samsun İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı JASAT ekiplerinin aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmaları aralıksız devam ediyor. Salıpazarı ilçesinde JASAT ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince haklarında yakalama kararı ve çeşitli suçlarından kesinleşmiş hapis cezası bulunan 3 şahıs yakalandı. Şahıslardan birinin hakkında 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu öğrenildi. Sanıklar, jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
 

Yorumlar (0)