İntihar süsü verilmiş bir kadın cinayeti daha mı? Samsunlu Sevcan Demir'e ne oldu?

Samsun Alaçamlı Sevcan Demir, İstanbul Esenyurt'ta birlikte yaşadığı K.D. ile aralarında çıkan tartışma sonucu dördüncü kattan apartman boşluğuna düştü. Ağır yaralı kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden kadının vücudunda darp izlerine rastlanırken, kocasının “Ben bunu öldüreceğim” sözleri akıllara 'intihar süsü verilmiş bir kadın cinayeti daha mı?' sorusunu getirdi

Samsun 12.03.2021, 10:13 22.03.2021, 12:02
1180
İntihar süsü verilmiş bir kadın cinayeti daha mı? Samsunlu Sevcan Demir'e ne oldu?

İntihar süsü verilmiş bir kadın cinayeti daha mı? Samsunlu Sevcan Demir'e ne oldu? Samsun Alaçamlı Sevcan Demir, İstanbul Esenyurt'ta birlikte yaşadığı K.D.  ile aralarında çıkan tartışma sonucu dördüncü kattan apartman boşluğuna düştü. Ağır yaralı kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden kadının vücudunda darp izlerine rastlanırken, kocasının “Ben bunu öldüreceğim” sözleri akıllara 'intihar süsü verilmiş bir kadın cinayeti daha mı?' sorusunu getirdi

Samsun Alaçamlı olduğu öğrenilen Sevcan Demir  (33), İstanbul Esenyurt’ta birlikte yaşadığı Kenan Danış  ile aralarında çıkan tartışma sonucu dördüncü kattan apartman boşluğuna düştü. Ağır yaralı halde hastaneye kaldırılan Sevcan Demir kurtarılamadı.

EVİNDE 'KIZIM BENİ AFFET' YAZILI NOT BULUNDU 

Olay sonrası polis ekipleri Demir’in evinde “Kızım beni affet” yazılı bir not buldu.

Gözaltına alınan K.D. ise ilk ifadesinde başka bir kadınla evli olduğunu, Demir için tuttuğu eve gelerek ayrılmak istediğini söyleyince tartışma çıktığını, hava almak için aşağıya indiği esnada bağırış ve düşme sesiyle olaydan haberdar olduğunu söyledi.

'BEN BUNU ÖLDÜRECEĞİM' 

Sevcan Demir’in ölmeden önce babasını görüntülü aradığı ve konuşma sırasında K.D’nin araya girip “Ben bunu öldüreceğim” dediği iddia edildi.

VÜCUDUNDA BOĞUŞMA İZLERİNE RASTLANDI 

Demir’in boynunda ve vücudunun çeşitli yerlerinde boğuşma izlerine rastlandı. Ayrıca evin kapılarının kırık olduğu, genç kadının bir süre kendisini banyoya kilitlediği tespit edildi.

Diğer yandan şüpheli K.D. bugün tutuklanarak cezaevine götürüldü.

Yorumlar (0)