Hamit Kılıç'tan KOSGEB Başkanı Kurt'a ziyaret 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç,  KOSGEB Başkanı Hasan Basri Kurt'u ziyaret ederek, başarı diledi

Samsun 22.03.2021, 16:16
151
Hamit Kılıç'tan KOSGEB Başkanı Kurt'a ziyaret 

Hamit Kılıç'tan KOSGEB Başkanı Kurt'a ziyaret Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç,  KOSGEB Başkanı Hasan Basri Kurt'u ziyaret ederek, başarı diledi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, KOSGEB Başkanı  Hasan Basri Kurt'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

"HAYIRLI OLSUN"

Başkan Kılıç sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "KOSGEB Başkanı olarak göreve başlayan, önceki dönem Samsun Milletvekilimiz Hasan Basri Kurt'u AK Parti İlçe Başkanımız İbrahim Semiz ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ederim." KOSGEB Başkanı Hasan Basri Kurt da ziyaretten ötürü Başkan Kılıç ve Semiz'e teşekkür etti.

KOSGEB BAŞKANI OLDU 

Uzun bir süredir Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevini yürüten 25. ve 26'ncı Dönem AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt,  geçtiğimiz ocak ayında Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Başkanlığına atanmıştı.

Yorumlar (0)