Güncel Samsun Haberleri - Bugün Samsun Haber |21.03.2021 Pazar

Samsun'da 21.03.2021 Pazar tarihinde yaşanan en sıcak gelişmelere 'Bugün Samsun Haberleri' kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Samsun 21.03.2021, 11:13 22.03.2021, 00:03
331
Güncel Samsun Haberleri - Bugün Samsun Haber |21.03.2021 Pazar

Güncel Samsun Haberleri - Bugün Samsun Haber |21.03.2021 Pazar Samsun'da 21.03.2021 Pazar tarihinde yaşanan en sıcak gelişmelere 'Bugün Samsun Haberleri' kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Samsun'da AK Partili başkanlar ölümden döndü

AK Parti'nin 7. Büyük Olağan Büyük Kongresi için Trabzon'dan Ankara'ya yola çıkan Trabzonlu 4 ilçe başkanın içinde bulunduğu araç, Çarşamba yakınlarında yoldan çıkarak 3 takla attı.

HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ  

Kırmızı Samsun'un yeşil mahallesi! İşte formülü

Koronavirüs risk haritasında çok yüksek riskli iller kategorisinde yer alan Samsun'da bulunan Bafra ilçesinin Gökalan Mahallesi şimdiye kadar hiç vaka rastlanmamasıyla örnek oluyor

HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ  

Samsun'da çay içmek isterken hastanelik oldular

Samsun'un İlkadım ilçesi Kadifekale Mahallesi'ne meydana gelen olayda, çay içmek için yaktıkları semaverden sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 2 kişi hastanelik oldu.

HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ 

Tüm Türkiye'de kontak kapatıyorlar! Samsun il başkanından açıklama

Kamyoncular ve Tırcılar Derneği, tüm Türkiye geneli kontak kapatma kararı alarak 3 gün boyunca evlerinde izolasyon sürecine gireceklerini açıkladılar. Konuyla ilgili bilgi paylaşan Kamyoncular ve Tırcılar Derneği Samsun İl Başkanı Doğuhan Altun, Türkiye genelinde tüm kamyoncular ve tırcılar olarak 22-23 ve 24 Mart 2021 tarihlerinde kontak kapatarak evlerimizde izolasyon sürecine girme kararı aldık. Sesimizin duyulmasını ve gerekli adımların atılmasını istiyoruz. Bu süreci gerekirse uzatmayı planlıyoruz” dedi.

HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ  

Başkan Cemil Deveci: İstanbul Sözleşmesi yaşatır

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, İstanbul Sözleşmesinin feshedilmesinin yanlış bir karar olduğunu söyledi

HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ  

Yorumlar (0)