Gerçek dostlar kromozom saymaz

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, '21 Mart Dünya Down Farkındalık Günü' dolasıyla mesaj yayımladı

Samsun 21.03.2021, 13:01 21.03.2021, 13:13
133
Gerçek dostlar kromozom saymaz

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, '21 Mart Dünya Down Farkındalık Günü' dolasıyla sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, her şeyin artı 1 fazlasıyla güzel olduğunu söyledi.

'DEĞER KATALIM'
Down Sendromunun bir hastalık olmadığını belirten Başkan Deveci, " Down Sendromu bir hastalık değil, genetik farklılıktır. Dayanışmamızı diri tutarak Atakum'da hep birlikte hayata artı 1 değer katalım. Down Sendromu Farkındalık Günü kutlu olsun" dedi.

'FAZLALARI VAR'
Her şeyin fazla olanıyla güzel olduğunu belirten Başkan Kılıç, "Unutmayalım! Gerçek dostlar kromozom saymaz. Onların eksikleri yok, fazlaları var! Her şey artı 1 fazlasıyla güzel. Down Sendromu Farkındalık Günü kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

'SEVGİ DOLU KALPLER
Down Sendromunlu kişilerin farklılıklarıyla güzel olduğunu belirten Başkan Ali Kılıç, "Sevgi dolu kalpleriyle hayatımıza artı 1 değer katan dostlarımızın farkındayız, farklılıklarla daha güzeliz. 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü Kutlu Olsun" diye konuştu.

Yorumlar (0)