Erhan Usta'dan OMÜ'lü sağlıkçılara destek

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Samsun Bölgesi Şube Başkanı İrfan Kalyoncu ile OMÜ' deki sağlık çalışanlarının sorunlarını değerlendirdiklerini söyledi.

Samsun 12.04.2021, 21:09
354
Erhan Usta'dan OMÜ'lü sağlıkçılara destek

Erhan Usta'dan OMÜ'lü sağlıkçılara destek İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Samsun Bölgesi Şube Başkanı İrfan Kalyoncu ile OMÜ' deki sağlık çalışanlarının sorunlarını değerlendirdiklerini söyledi.

 
 
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Samsun Bölgesi Şube Başkanı İrfan Kalyoncu ile bir araya geldiğini belirterek, "OMÜ'de çalışan sağlık işçilerimizin sorunlarını ve çözümlerini değerlendirdik" dedi.

'ÇÖZÜMLERİ DEĞERLENDİK'
Milletvekili Usta, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Parti merkezimizde, Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Samsun Bölgesi Şube Başkanı İrfan Kalyoncu ile OMÜ'de (Ondokuz Mayıs Üniversitesi) çalışan sağlık işçilerimizin sorunlarını ve çözümlerini değerlendirdik" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)