Değişimin tek adres: İZO/SAM Yapı

Samsun'da çağdaş ve modern binalar oluşturmak amacını ilke edinmiş olan İZO/SAM Yapı Mimarlık ve Dekorasyon yapıları daha yaşanabilir ve korunaklı hale getirirken sunduğu eşsiz projeler ve uygulamalarla adından sıkça söz ettiriyor 

Samsun 13.04.2021, 14:29
159

Değişimin tek adres: İZO/SAM Yapı Samsun'da çağdaş ve modern binalar oluşturmak amacını ilke edinmiş olan İZO/SAM Yapı Mimarlık ve Dekorasyon yapıları daha yaşanabilir ve korunaklı hale getirirken sunduğu eşsiz projeler ve uygulamalarla adından sıkça söz ettiriyor 

Samsun'da 2014 yılında faaliyete başlayan  İZO/SAM Yapı Mimarlık ve Dekorasyon Samsun ve Çorum'da önde gelen ısı yalıtımı ve mantolama firmalarından birisi. Binaların tasarımları son derece profesyonel mimarlar tarafından hazırlanırken projede her adımında uzman ekiple birlikte çalışmalarını yürüten İZO/SAM Yapı Mimarlık ve Dekorasyon 'önce insan' ile faaliyet göstermektedir. 

PROFESYONEL MİMARLAR VE UZMAN EKİP 

 İZO/SAM Yapı Mimarlık ve Dekorasyon, Erkan Avcı ile Kıvanç Sağır ortaklığı ile 2014 yılında kurulan ve  kurulduğu günden bu yana özellikle binaların veya sitelerin  dış cephe yenileme ve ısı yalıtımı alanında faaliyet göstermiş, bu sayede teknik ve hizmet alanında oldukça deneyim kazanmış ve kurumsal bir yapıya ulaşmıştır.  Samsun ve Çorum bölgelerinde hizmet veren profesyonel mimar kadrosu ve uzman ekibiyle birlikte çalışmalarını sürdüren İZO/SAM Yapı Mimarlık ve Dekorasyon yapıların bilgisayar destekli 3 boyutlu dış cephe görselin çalışırken, uygulamaya başlamadan önce de müşterilerin beğenisine sunuyor.

"FARKI İZO/SAM İLE YAŞAYIN"

Yaşam alanlarınızın en iyi şekilde korunabilmesi cephede bulunan ısı kaybı geçişlerinin sağlıklı bir uygulama ile önlenebilmesidir.Bunun için gerekli olan en önemli hususlardan bir taneside dış cephede uygulanacak yalıtım malzemesinin birinci sınıf kalitede olması önemlidir. Evinizin kışın sıcak yazın serin olmasını istiyorsanız, İZO/SAM Yapı Mimarlık ve Dekorasyon'ın dış cephe mantolama ve yalıtım sistemleri, dış ve iç cephe boya uygulama, çatı izolasyon sistemleri ve  çevre düzenleme, baskı beton, kalebodur, sıvı uygulamaları, granit, mermer ve alçı sıva dekorasyon uygulamaları ile farkı yaşayabilirsiniz.

EKO KREDİ FIRSATI 

Her kategoride Polisan iş birliği ile çalışan İZO/SAM Yapı Mimarlık ve Dekorasyon boya sektöründe her kategoride eşsiz duyarlı, teknoloji ve estetiği bir araya getiren ürünlerle öncü olmanın gururunu yaşıyor. Ayrıca Polisan ve Şekerbank iş birliği ile ısı yalıtım ve boya uygulamalarında sıfır faizli yalıtım kredisi uygulanmaktadır. EKO kredi ile 12 ay sıfır faizle ile dosya masrafsız kredi fırsatından İZO/SAM Yapı Mimarlık ve Dekorasyon ayrıcalığı ile yararlanabilirsiniz.  Ayrıca 444 1 023 numaralı hattan ise ücretsiz ön keşif imkanlarından da faydalanabilirsiniz. 

"TÜRKİYE'NİN BİRÇOK NOKTASINDA HİZMET"

 İZO/SAM Yapı Mimarlık ve Dekorasyon ‘da Koordinatör Serkan Kurt, kaliteli malzeme ve sağlam bir ekiple birlikte çalıştıklarını belirterek, " Yaklaşık 100 çalışma arkadaşımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektöre hitaben sadece Samsun ve Çorum'da değil Polisan fabrika bayiliği ile beraber Türkiye'nin birçok noktasında bir binada istenilebilecek projeleri kaliteli malzeme ve sağlam bir ekiple müşterilerimize sunuyoruz. Pandemiyle birlikte evimizde daha fazla geçirdiğimiz vakit ile yaşam alanlarımızı ve faturalara ödenen paraların yüklerini farketmemize neden oldu. Dolayısıyla sektörümüz daha da hareketlendi. Bu anlamda en iyiyi yüksek kalite düşük maiyeti sunma adına çalışmalarımız sürüyor" dedi. 

"AMACIMIZ DAHA DA İLERİYE GÖTÜRMEK"

 "İZO/SAM olarak yaptığımız her çalışma bizim bir imzamızdır" diyen Kurt, "Tabi bunu tek başına yapmıyoruz. Biz kendi içimizde bir aileyiz ve yaptığımız binalarla birlikte bu aileyi her zaman büyütmeyi amaçlıyoruz. Arkamızdaki ismin büyüklüğü ile yaptığımız işlerde her ne olursa olsun verdiğimiz garanti, fabrika garantisidir. Dolayısıyla yaptığımız her iş bizim referansımız bizim eserimiz. Önceliğimiz sektörde İZO/SAM Yapı Mimarlık ve Dekorasyonu daha ileriye götürmek" ifadelerini kullandı.

"KALİTE VE GARANTİYİ VAADEDİYORUZ"

 İZO/SAM Yapı Mimarlık ve Dekorasyon'da mimar olarak görev alan Özge Demir, asıl amaçlarının binaları daha modern ve korunaklı hale getirmek olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Asıl amacımız binaları yaşanabilir ve modern bir görüntüye sokarak ilk günki canlılığında ve keyif alınabilir bir hale getirmek. Mantolama ile birlikte ısı yalıtımını ve enerji tasarrufunu sağlamak.   İnsanların önem verdiği şey binalarındaki yalıtımı en iyişekilde sağlanması. Binalarımızın görsel projelerini hazırlıyoruz. Bizim ikinci bir hedefimiz var. Müşterilerimiz binalarını yaptırtırken görsel olarak da istedikleri noktaya gelmelerini istiyoruz. İki mimar arkadaşımızla birlikte ofisimizde projelerimizi görselleştiriyoruz. Aynı zamanda renklendirme çalışmalarını yapıyoruz. Daha sonra değerlendirmeleri yapıyoruz. Kurumsal bir firma ile çalışmak bu anlamda en önemli noktadır. Biz de Polisan'ın fabrika bayisi olarak, kaliteyi kurumsallığı ve garantiyi onlara vadediyoruz." 

Yorumlar (0)