Çiğdem Karaaslan Samsun'a geliyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan,  büyük kongre sonrası yarın belediye başkanlarıyla biraraya gelecek ve geniş çaplı bir değerlendirme toplantısı yapılacak 

Samsun 28.03.2021, 17:36 02.04.2021, 11:57
40
Çiğdem Karaaslan Samsun'a geliyor

Çiğdem Karaaslan Samsun'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, büyük kongre sonrası yarın belediye başkanlarıyla biraraya gelecek ve geniş çaplı bir değerlendirme toplantısı yapılacak

AK Parti'nin 7. Büyük Olağan Kongresi'nde tekrar MKYK'ya seçilen Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, yarın  'İl Yönetim Kurulu' toplantısında belediye başkanlarıyla biraraya gelecek ve çalışmalar değerlendirilecek.

SALGIN SÜRECİ DEĞERLENDİRECEK

Karaaslan yarın saat 12.00'de İçişleri Bakanı Soylu'nun dayısı Selami Resi'in cenaze törenine katılacak. Saat 14.30'da Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret edecek. Saat 16.00'da ise DSİ'de Kovid-19 Değerlendirme Toplantısı'na katılacak.
 
BAŞKANLARLA BULUŞACAK

AK Parti çevre gönüllüleri için başlatılan 'Cemre' hareketi kapsamında saat 18.00'de Tomruk Kafe'de gençlerle buluşacak olan Karaaslan daha sonra saat 19.00'da Atakum Sanat Merkezi'nde belediye başkanları ile ilçe teşkilatlarının yer aldığı ' İl Yönetim Kurulu Toplantısı'nda partililerle biraraya gelecek. Buluşmada geniş çaplı bir değerlendirme yapılacak.

Yorumlar (0)