Cemal amca 'yaptıracağım' demişti! Gelemen'de sona doğru...

Samsun'un rahmetli hayırsever iş insanı Cemal Yeşilyurt'un  yapımını üstlendiği Gelemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin inşaatında sona gelindi.

Samsun 22.03.2021, 16:10 23.03.2021, 00:49
537
Cemal amca 'yaptıracağım' demişti! Gelemen'de sona doğru...

Cemal amca 'yaptıracağım' demişti! Gelemen'de sona doğru...  Samsun'un rahmetli hayırsever iş insanı Cemal Yeşilyurt'un  yapımını üstlendiği Gelemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin inşaatında sona gelindi.

  

Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde rahmetli hayırsever iş insanı, "Cemal Amca" olarak tanınan duayen sanayicisi Cemal Yeşilyurt'un öncülüğünde yaptırılan Gelemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrencileriyle buluşacağı günü bekliyor.

YEŞİLYURT'A TEŞEKKÜR 
Tekkeköy İlçesi'nde rahmetli hayırsever iş insanı Cemal Yeşilyurt'un öncülüğünde başlatılan Gelemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin inşaatında sona gelindi.  İlçeye 16 derslikli tam donanımlı bir okul kazandırıldığını  ve teşekkür ettiğini belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, rahmetli 'Cemal Amca'yı vefayla andıklarını söyledi.

ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞACAK
Başkan Togar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "16 derslik, üç klinik laboratuvardan oluşan ve her türlü bilişsel, teknolojik ve laboratuvar alt yapısıyla inşa edilen Gelemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz öğrencileriyle buluşacağı güne hazırlanıyor" ifadelerini kullandı. 

YENİ BİR OKUL DAHA 
Bu arada Başkan Togar Kutlukent bölgesinin ihtiyacı olan ortaokulun yapılması için Milli Eğitim Bakanlığı'na devredilen eski hizmet binasının yıkımının ardından başlayan 16 derslikli her türlü fiziki ve teknolojik yapıyla donatılan ortaokulun da yeni eğitim öğretim yılında hizmet vereceğini söyledi.

Yorumlar (0)