Başkanlar Karaaslan'ı  tebrik etti 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 9.kez  AK Parti MKYK listesinde yer alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ı tebrik etti.

Samsun 25.03.2021, 14:54
243
Başkanlar Karaaslan'ı  tebrik etti 

Başkanlar Karaaslan'ı  tebrik etti Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 9.kez  AK Parti MKYK listesinde yer alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ı tebrik etti.

 
 

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongre'sin de 9 .kez  MKYK listesinde yer almasının ardından Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç,  ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç mesaj yayımladı.

"TEBRİK EDİYORUM"
Milletvekili Karaaslan'ı tebrik eden Başkan Togar, "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle yeniden MKYK'da Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı olarak görev alan Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan'ı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Samsun'umuza ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.

"HAYIRLI OLSUN"
Milletvekili Karaaslan'a başarılar dilediğini belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç,"AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Başkanı olarak yeniden görev alan Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan'ı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Şehrimize hayırlı olsun. İnandığın yolda yürü" ifadelerini kullandı.

"NİCELERİ NASİP OLSUN"
Milletvekili Karaaslan'a verilen görevde başarılı olmasını dilediğini belirten Başkan Kılıç ise , "AK Parti 7. Olağan Büyük Kongremiz ile tekrar MKYK üyeliğine seçilen Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan'ı tebrik ediyorum. Rabbim nice güzel hizmetlerde bulunmayı nasip etsin inşallah" diye konuştu.

Yorumlar (0)