Başkan Togar, gençlere söz verdi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Çayleyik Mahallesi gençleri ile bir araya gelerek taleplerini dinledi

Samsun 14.03.2021, 13:24
212
Başkan Togar, gençlere söz verdi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Belediye Meclis Üyesi Şaban Ulutaş ve mahalle muhtarları ile birlikte Çayleyik Mahallesi gençleri ile bir araya gelerek, gençlere yer tahsisi başta olmak üzere her türlü desteği sağlama sözü verdi.

DESTEK SÖZÜ VERDİ
Gençlerle bir araya geldiğini belirten Başkan Togar, "Meclis üyemiz Şaban Ulutaş ve muhtarımız ile birlikte Çayleyik Mahallemiz gençleri ile bir araya gelerek kurmak istedikleri dernek ve yürütecekleri faaliyetler ile ilgili istişarelerde bulunduk. Gençlerimize yer tahsisi başta olmak üzere her türlü desteği sağlama sözü verdik" ifadelerini kullandı.

DÖRT BİR YANDA
Vatandaşların taleplerine karşılık vermeye devam edeceklerini belirten Başkan Togar, "İlçemizin dört bir yanındaki tespitlerimiz yanında vatandaşlarımızın taleplerine kulak vererek iştişareler sonrasında çalışmalarımızı ve programlamalarımızı yapmaya devam ediyoruz. Her şey daha güzel bir Tekkeköy için" diye konuştu. Başkan Togar, zabıta ekiplerinin de iş yerlerinde koronavirüs tedbirlerini ve fiyat artışlarını denetlediğini söyledi.

Yorumlar (0)