banner1620

banner1608

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Başkan Kılıç çalışmaları yerinde inceledi

Samsun Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, yeni yılın ilk günlerinde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi ve vatandaşlarla görüş alış verişini sürdürdü. Kılıç, "Hizmet ivmemiz 2021'de de artarak devam edecek" dedi

Samsun 04.01.2021, 17:07 04.01.2021, 17:12
82
Başkan Kılıç çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Kılıç çalışmaları yerinde inceledi Hafta sonu Yeniköy mahallesinde gerçekleştirilen Fen İşleri çalışmalarını Yeşilköy Mahallelerinde ise yol temizlik, genişletme ve çakıllama çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kılıç, mahalle muhtarları ve sakinleriyle de bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

"İLÇENİN HER METRE KARESİNE AYAK BASACAĞIZ"

Gerçekleştirilen çalışmaları yerinde görmek ve vatandaşların düşünce ve tavsiyelerini almak için sürekli sahada olmayı tercih eden Başkan Kılıç, “İlçenin her metre karesine ayak basmadan, her yüreğe dokunmadan bizlere verilen emanetin gereğini yapmış olmayız mantığı ile hareket ediyoruz. Her çalışmamızı vatandaşlarımızla birlikte değerlendiriyor, ortak aklın değerine inanıyoruz” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Aynı kararlılık ve hizmet aşkıyla 2021 yılında da hizmetlerin devam edeceğinin altını çizen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Dış mahallerimizdeki çalışmalarımız mevsimin el verdiği ölçülerde devam ediyoruz. 2020 yılında zor şartlara rağmen her mahallemizde önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Hizmet ivmemiz 2021'de de artarak devam edecek. Çalışmalarımızda bizlere ve ekiplerimize her türlü desteği ve anlayışı gösteren mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın mahallerde gerçekleştirdiği inceleme ziyaretlerine Başkan yardımcıları Şaban Hüryaşar ve Ahmet Tokgöz eşlik etti.

(İHA)

Yorumlar (0)