Başkan Cemil Deveci, Ukraynalıları ağırladı 

 Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Ukrayna Ankara Büyükelçiliği Başkatip, Konsolos Şube Müdürü Andrii Bilyk, 'i ağırladı. 

Samsun 19.03.2021, 15:08
155
Başkan Cemil Deveci, Ukraynalıları ağırladı 

Başkan Cemil Deveci, Ukraynalıları ağırladı Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Ukrayna Ankara Büyükelçiliği Başkatip, Konsolos Şube Müdürü Andrii Bilyk, 'i ağırladı. 

Ukrayna Ankara Büyükelçiliği Başkatip, Konsolos Şube Müdürü Andrii Bilyk, Karadeniz Ukraynalılar Derneği Başkanı Luidmyla Shymko ve  beraberindeki heyet Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'yi ziyaret etti 

ÇALIŞMALAR KONUŞULDU 

 Deveci ve Andrii Bilyk,  Ukrayna ile  iletişiminin artması, kültürel, ekonomik ve turizm alanında çalışmaların sürdürülmesi adına istişarelerde bulundu.  Başkan Deveci günün anısına Bilyk'e Samsun'un simgesi olan Onur Anıtı hediye etti

TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Deveci, "Ukrayna Ankara Büyükelçiliği Başkatip Konsolos Şube Müdürü Andrii Bilyk'i belediyemizde ağırladık. Karadeniz Ukraynalılar Derneği Başkanı Luidmyla Shymko ve Dernek üyelerinin de katıldığı nazik ziyaretleri için teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)