Başarının adresi: Samsun Doğa Fen ve Teknoloji Lisesi

Akademik ve sosyal başarıları ile fark yaratan Samsun Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi, üniversite sınavına hazırlıkta en iyi akademik eğitimin yanında verdiği fark eğitimleri ile de bölgenin en başarılı Fen Lisesi oldu. 

Samsun 17.03.2021, 08:58
1916
Başarının adresi: Samsun Doğa Fen ve Teknoloji Lisesi

Başarının adresi: Samsun Doğa Fen ve Teknoloji Lisesi Akademik ve sosyal başarıları ile fark yaratan Samsun Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi, üniversite sınavına hazırlıkta en iyi akademik eğitimin yanında verdiği fark eğitimleri ile de bölgenin en başarılı Fen Lisesi oldu. 

Bünyesinde Anadolu Lisesi ile Fen ve Teknoloji Lisesi bulunduran Samsun Doğa Koleji yine başarının odak noktası oldu. Türkiye genelinde yapılan deneme sınavlarında ortaya koyduğu başarılı performansı sene başından bu yana devam ettiren Samsun Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencileri, üniversite sınavına müthiş bir akademik takip sistemiyle emin adımlarla ilerliyor. 

"TAM BİR VİZYON OKULU"

Samsun Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Müdürü Şenol Yılmaz, öğrencilerinin başarıları ve gösterdikleri istikrarlı performans hakkında şunları söyledi: “Biz sabahtan akşama kadar çocuklara sadece akademik eğitim yüklemesi yapan bir kurum değiliz. Biz bir vizyon okuluyuz. Öğrencilerimiz hem başarıyı hem vizyonu hem de mutluluğu aynı anda yaşayabiliyor okulumuzda. Samsun Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi’nde okuyan çocuklar araştıran, geliştiren, sorgulayan bireyler olmanın yanında akademik, sosyal, sportif ve sanatsal açıdan da fark yaratıyor. Bu farkı yaşamak ve okul hayatında hem başarı hem de mutluluk yakalamak isteyen diğer öğrencileri de yapacağımız Bursluluk Sınavı ile aramızda görmek istiyoruz. 20 Mart Cumartesi günü yüz yüze yapacağımız ve  yüzde 100’e varan burslar vereceğimiz ‘Bursluluk Sınavı’na katılmak isteyenler  bursluluksinavi.dogakoleji.k12.tr adresinden başvuru yapabilir.”

Yorumlar (0)