Bakan Kasapoğlu, Samsunlu öğretmenin talebine sessiz kalmadı!

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Samsunlu öğretmenin talebine cevapsız kalmadı

Samsun 16.04.2021, 13:50
379
Bakan Kasapoğlu, Samsunlu öğretmenin talebine sessiz kalmadı!

Bakan Kasapoğlu, Samsunlu öğretmenin talebine sessiz kalmadı! Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Samsunlu öğretmenin talebine cevapsız kalmadı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Samsun'un Vezirköprü İlçesi'nde öğretmenlik yapan Yusuf Ziya Gürler'in sosyal medya hesabından gönderdiği mesajın ardından, Sarıdibek Çok Programlı Lisesi kütaphanesi için kitap gönderdi. 

ANINDA YANIT GELDİ

Kasapoğlu'nun sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı "Bakanlığımızın yayınlarından oluşan kitap setlerini köy okullarına göndermek üzere hazırladık. Sevgili öğretmenlerim, kütüphanenizde eksikler, ihtiyaçlar varsa bize yazabilirsiniz. Bakanlığımızın bütün imkanları sizindir" açıklamasının ardından Vezirköprü İlçesi Sarıdibek Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde görev yapan öğretmen Yusuf Ziya Gürler, sosyal medya üzerinden Bakan Kasapoğlu'na "Sayın Bakanım Görev yaptığımız köydeki lisemiz, ilçe ve il merkezine uzak. Okulda düzenli ve faal bir kütüphane oluşturulmamış. Öğrencilerimizin sevinmesi ve faydalanması adına lise seviyesine uygun kitaplara bizde talibiz' diyerek talepte bulundu. 

TEŞEKKÜR ETTİ

Bu talebe sessiz kalmayan Bakan Kasapoğlu, bakanlığın yayınlarından oluşan kitap setini Samsun'da görev yapan öğretmen Yusuf Ziya Gürler'e ulaştırılması için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne yolladı. İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Bakan Kasapoğlu tarafından gönderilen kitapları öğretmen Yusuf Ziya Gürler'e teslim etti. Gürler, desteklerinden dolayı Bakan Kasapoğlu'na teşekkür etti.

Yorumlar (0)