Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde korona paniği

50 kişinin görev yaptığı Samsun Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 2 Kişinin koronavirüse yakalanması üzerine, temaslı olduğu tespit edilen 10 kişi de karantinaya alındı.

Samsun 17.03.2021, 21:42
464
Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde korona paniği

Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde korona paniği   50 kişinin görev yaptığı Samsun Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 2 Kişinin koronavirüse yakalanması üzerine, temaslı olduğu tespit edilen 10 kişi de karantinaya alındı.

10 ÇALIŞAN KARANTİNA’DA
50 kişinin çalıştığı Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde iki kişinin koronavirüse yakalanması nedeniyle 10 çalışan da temaslı olduğu gerekçesiyle karantinaya alındı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın koronavirüs vaka artışını yüzde yüz olarak açıkladığı Bafra’da yoğunluk haritası ‘yüksek risk’ anlamına gelen kırmızı renge büründü. Fahrettin Koca'nın koronavirüs vaka artışının en fazla olduğu 3 ilden biri olarak açıkladığı Samsun’da artışlar Hayat Eve Sığar (HES) mobil uygulamasına da yansıdı. Harita son bir ayda kentin neredeyse tamamında ‘yüksek risk’ anlamına gelen kırmızı renk ile kaplandı. Özellikle Bafra merkezi, yüksek risk altında. Bafra yüksek kırmızıya dönerken, virüs Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalışanlarını da vurdu.

 

 

Yorumlar (0)